מחלקת משפט בינלאומי ודיפלומטיה ציבורית

האוניברסליות של זכויות האדם דורשת ערנות והגנה מתמדת. לא רק במזרח התיכון, אלא גם בזירה הגלובלית. צוות המחקר והתמיכה של המכון משקיע אלפי שעות בשנה בהעלאת מודעות ושינוי מדיניות, שנועדו להשפיע באופן חיובי על חייהם של מיליונים הנמצאים תחת דיכוי.

זכויות אדם במזה"ת                                                      

איננו יכולים להתעלם מהאירועים המתחוללים באזורנו. כאשר המכון החל לחקור את מצב זכויות האדם ברשות הפלסטינית ובעזה, הסתבר לנו כי הסיוע הזר המאסיבי המוענק במטרה לשפר את חיי הפלסטינים אינו מגיע לידיהם של אלה הזקוקים לו ביותר. מנהיגיהם המושחתים מתעשרים תוך הפרת כל זכות אדם וחופש בסיסיים.

צוות החוקרים והמתמחים המסור שלנו מקדיש אלפי שעות לראיונות וחשיפת העובדות על הפרות זכויות האדם הקשורות לרשות הפלסטינית, לחמאס, לפליטים הפלסטינים ולטרור האסלאמי. המידע שלמדנו מאפשר לנו להכניס בסיס עובדתי לדיון בנושא זכויות האדם  גם בנוגע לסכסוך הישראלי-פלסטיני.

אנו מאמינים באמת ובתמים שלהיות פרו-ישראלי אין פירושו להיות אנטי-פלסטיני, ולהיות פרו-פלסטיני אין פירושו להיות אנטי-ישראלי. עלינו לפעול לקידום כל העמים, שכן כולנו נוצרנו בצלם האל.

הבה נהיה כנים – כאשר מדברים על סכסוך בינלאומי, ישנה חשיבות רבה מאד למילים ולמשמעות המסתתרת מאחוריהן. לצפייה בפרויקט זה לחצו כאן.

מחקר בנושא זכויות האדם – הדו"חות, דפי המידע, המזכרים והסרטונים הקצרים שלנו מבוססים כולם על המחקרים של המומחים שלנו – לקבלה מידע נוסף לחצו כאן.

פעילות נגד תנועת החרם BDS. לצפיה בפרויקט זה לחצו כאן.

פעולות סנגוריה ציבורית וקידום דיאלוג

אנו מאמינים כי בכוחנו לחולל שינוי באמצעות שירות לציבור, חינוך וקידום דיאלוג בריא. התשובות שלנו לשאלות קשות מבוססות על מחקרים ועל עובדות.

שבוע זכויות האדם הפלסטיני – העשרת ידיעותיהם של סטודנטים ברחבי העולם בנושא זכויות האדם של הפלסטינים – לקבלה מידע נוסף לחצו כאן.

פרויקט בוני הגשרים – אנו מציעים מגוון הרצאות ודיונים אשר מטרתם לחלוק את הידע שלנו, המבוסס על מחקרי עומק רבי שנים – קבלה מידע נוסף לחצו כאן.

הרצאות העשרה – אנו פונים אל אלפי אנשים מדי שנה בנושאים שונים – לקבלת מידע נוסף לחצו כאן.

 

ראה עדכונים לגבי פרויקט זה בדף החדשות שלנו לחץ כאן
עוצב על ידי: סטודיו רעות טוקר נבנה על ידי: REALMEDIA בניית אתרי וורדפרס