מחקר, סנגוריה ציבורית וזכויות אדם ברשות הפלסטינית

האוניברסליות של זכויות האדם דורשת ערנות והגנה מתמדת. לא רק במזרח התיכון, אלא גם בזירה הגלובלית. צוות המחקר והתמיכה של המכון משקיע אלפי שעות בשנה בהעלאת מודעות ושינוי מדיניות, שנועדו להשפיע באופן חיובי על חייהם של מיליונים הנמצאים תחת דיכוי.

 

זכויות אדם ברשות הפלסטינית

איננו יכולים להתעלם מהאירועים המתחוללים באזורנו. המכון החל לחקור את מצב זכויות האדם ברשות הפלסטינית ובעזה, והסתבר לנו כי הסיוע הזר המאסיבי המוענק במטרה לשפר את חיי הפלסטינים אינו מגיע לידיהם של אלה הזקוקים לו ביותר. מנהיגיהם המושחתים מתעשרים תוך הפרת כל זכות אדם וחופש בסיסיים.

צוות החוקרים והמתמחים המסור שלנו הקדיש אלפי שעות לראיונות וחשיפת העובדות על הפרות זכויות האדם הקשורות לרשות הפלסטינית, לחמאס, לפליטים הפלסטינים ולטרור האסלאמי. המידע שלמדנו מאפשר לנו להכניס בסיס עובדתי לדיון בנושא זכויות האדם בסכסוך הישראלי-פלסטיני.

אנו מאמינים באמת ובתמים שלהיות פרו-ישראלי אין פירושו להיות אנטי-פלסטיני, ולהיות פרו-פלסטיני אין פירושו להיות אנטי-ישראלי. עלינו לפעול לקידום כל העמים, שכן כולנו נוצרנו בצלם האל.

 

הקולות של עזה – לחצו כאן למידע נוסף על הפרויקט שלנו, המביא סיפורים אמיתיים מפי תושבי עזה על חיי היומיום שלהם תחת שלטון חמאס.

הבה נהיה כנים – כאשר מדברים על סכסוך בינלאומי, יש חשיבות רבה מאד למילים ולמשמעות המסתתרת מאחוריהן. לחצו כאן כדי לצפייה בפרויקט ייחודי זה.

מחקר בנושא זכויות האדם – הדו"חות, דפי המידע, המזכרים והסרטונים הקצרים שלנו מבוססים כולם על המחקרים של המומחים שלנו – לחצו כאן למידע נוסף.

 

פעולות סנגוריה ציבורית וקידום דיאלוג

אנו מאמינים כי בכוחנו לחולל שינוי באמצעות שירות לציבור, חינוך וקידום דיאלוג בריא. התשובות שלנו לשאלות קשות מבוססות על מחקרים ועל עובדות.

שבוע זכויות האדם הפלסטיני – העשרת ידיעותיהם של סטודנטים ברחבי העולם בנושא זכויות האדם של הפלסטינים – לחצו כאן למידע נוסף על הפרויקט.

פרויקט בוני הגשרים – אנו מציעים מגוון הרצאות ודיונים שמטרתם לחלוק את הידע שלנו, המבוסס על שנים של מחקר – לחצו כאן למידע נוסף על הפרויקט.

הרצאות העשרה – אנו פונים אל אלפי אנשים מדי שנה בנושאים שונים – לקבלת מידע נוסף ולשליחת שאלות, לחצו כאן.

 

ראה עדכונים לגבי פרויקט זה בדף החדשות שלנו לחץ כאן
עוצב על ידי: סטודיו רעות טוקר נבנה על ידי: REALMEDIA בניית אתרי וורדפרס