מחלקת המשפט הבינלאומימחזקים קהילות - משאירים חותם

מחלקת המשפט הבינלאומי והדיפלומטיה הציבורית של מכון ירושלים לצדק

מחלקת המשפט הבינלאומי והדיפלומטיה הציבורית של מכון ירושלים לצדק, פועלת באמצעות כלים משפטיים, מחקריים והסברתיים כדי לדווח ולטפל בשורה ארוכה של מקרים הנוגעים להפרת זכויות אדם ברחבי המזרח התיכון. כאשר אנו מאתרים ומזהים התעללויות, עינויים, פשעי מלחמה נגד ילדים והוצאות להורג ללא משפט נגד אוכלוסיות אזרחיות פגיעות, אנו נוקטים בפעולות אקטיביות על מנת להביא את האחראיים להפרות אלה לדין, לדאוג כי מעשים אלה לא יישנו ולהביא מזור וצדק לנפגעים.

באמצעות שימוש בכלים מגוונים כגון מחקר, איסוף ראיות, כתיבת בקשות משפטיות והגשת תביעות לטריבונלים משפטיים בינלאומיים כמו גם לגופים ממשלתיים, אנו פועלים על מנת להעמיד לדין את הפושעים האמיתיים, אשר עד כה זכו לחסינות, בגין אחריותם בהפרת זכויות אדם בסיסיות באזורנו. לצפיה בדוחות המלאים.

האוניברסליות של זכויות האדם דורשת ערנות והגנה מתמדת. צוות החוקרים, המשפטנים ומומחי ההסברה של המכון משקיע אלפי שעות בשנה בהעלאת מודעות ושינוי מדיניות, אשר נועדו להשפיע באופן חיובי על חייהם של מיליונים הנמצאים תחת דיכוי, לא רק במרחב המזרח התיכון אלא ברחבי העולם כולו.

בעזרתכם, תדע המנהיגות הפושעת כי היא עלולה לשאת באחריות פלילית למעשיה. ביחד נשמור על כבוד האדם וחירותו, למען עתיד טוב יותר.

מתן הגנה משפטית לזכויות האדם במזרח התיכון.

פעילות משפטית בזירה הבינלאומית – אנו פועלים באמצעות הכלים המשפטיים העומדים לרשותנו על מנת להביא לדין את המנהיגים העומדים מאחורי שורה ארוכה של הפרות זכויות אדם באזורנו.

איננו יכולים להתעלם מהאירועים המתחוללים באזורנו. כאשר החל המכון לחקור את מצב זכויות האדם ברשות הפלסטינית ובעזה, התברר לנו כי הסיוע הזר המסיבי המוענק במטרה לשפר את חיי הפלסטינים, אינו מגיע לידיהם של אלה הזקוקים לו ביותר. מנהיגיהם המושחתים, האחראיים הישירים לשורה ארוכה של הפרה בוטה של זכויות האוכלוסייה האזרחית בעזה ובגדה, מתעשרים על גבם של חסרי הישע.

אנו מאמינים בכל ליבנו כי להיות פרו-ישראלי אין פירושו להיות אנטי-פלסטיני ולהיות פרו-פלסטיני אין פירושו להיות אנטי-ישראלי. עלינו לפעול לקידום זכויותיו של כל אדם, שכן כולנו נוצרנו בצלם האל.

אתם יכולים לעזור לנו להלחם בחוסר צדק ולעמוד בגאון על מעמדה הלגיטימי של מדינת ישראל במשפחת העמים.

בזכות תמיכתם, נוכל להביא לדין את האחראיים הישירים על הפרות זכויות אדם באזורנו ולפעול למען שמירה והגנה על זכויות אדם, למען כולנו.

ראה עדכונים לגבי פרויקט זה בדף החדשות שלנו לחץ כאן
עוצב על ידי: סטודיו רעות טוקר נבנה על ידי: REALMEDIA בניית אתרי וורדפרס