מחלקת ייעוץ וייצוג משפטי חינם

 

מחלקת ייעוץ וייצוג משפטי חינם של מכון ירושלים לצדק.

1000
24x
15x

החברה בישראל מתאפיינת בהטרוגניות ורב תרבותיות ומורכבת מרוב יהודי גדול ועשרות זרמים דתיים. הגדרתה של ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית יוצרת לעתים מצבים בעייתיים המשפיעים על המיעוטים האתניים והקבוצות הדתיות החיות בה לרבות קבוצת עולים חדשים.

מכון ירושלים לצדק מאמין בלב שלם כי, מדינת ישראל היא מולדתו של העם היהודי, אולם בה בעת, חשוב להבטיח כי קבוצות אלו תזכינה ליחס שווה, כפי שנקבע במגילת העצמאות של ישראל.

מחלקת הסיוע המשפטי של מכון ירושלים לצדק מגינה בלהט על זכויות האזרח וחירויות הדת של מיעוטים על פי החוק הישראלי. זכויות אלה מובטחות לכל אזרחי ישראל; למרבה הצער, קבוצות אלו סובלות מאפליה וזקוקות למומחיות ולסיוע המשפטי שלנו. אנו תומכים בהם ומסייעים להם לבסס את חייהם בישראל.

האזינו לסיפורו של אולג – סיפור על צדק

סיפורו הנוגע ללב של אולג, כמו גם סיפוריהם של למעלה מ-1,000 משפחות נוספות, זכו לטיפול המסור של מחלקת הסיוע המשפטי שלנו, אשר זכתה, בין היתר, ב -24 עתירות תקדימיות בבית המשפט העליון ועוסקת בסוגיות כמו איחוד משפחות, אפליה מתקנת, הגירה ופטור ממס.

יש ביכולתכם כדי לסייע לנו במימון התיק הבא. עזרו לנו להלחם למען חירותו או איחוד משפחתו של אדם נוסף.

הצוות שלנו טיפל בהצלחה בלמעלה מ 1,000 תיקים העוסקים במגוון סוגיות וניצח ב 24 עתירות תקדימיות בבית המשפט העליון. עוד רבים זקוקים לסיוע משפטי אך אין באפשרותם לממן את העלויות הגבוהות הכרוכות בכך. אנחנו כאן בשבילם.

ראה עדכונים לגבי פרויקט זה בדף החדשות שלנו לחץ כאן
עוצב על ידי: סטודיו רעות טוקר נבנה על ידי: REALMEDIA בניית אתרי וורדפרס